Dnes je 25. októbra 2021, meniny ma Aurel

Vitajte na stránke Ristorante Pizzeria Palma

Pizzeria Palma - donášková služba vznikla 17. januára 1999 a bola prvou firmou v Starej Ľubovni, ktorá bola zameraná priamo na donášku pizze, na objednávku k zákazníkovi. Sídlo firmy bolo na Levočskej 40 v  Starej Ľubovni, kam ste si pre pizzu mohli prísť aj osobne. Koncom roka 2008 bola celá Pizzeria Palma presťahovaná na ulicu Za Vodou v Starej Ľubovni, z dôvodu rozšírenia priestorov ako aj doplnenia služieb a to aby zákazník mohol skonzumovať naše výrobky v príjemnom prostredí.

Názov pizzerie bol zmenený z Pizzerie Palma na Ristorante Pizzeria Palma a nasledne na Reštauráciu PALMA. U nás máte na výber z rôznych druhov kulinársky nakombinovaných pízz, čakajú na vás kvalitné talianske pasty s vynikajúcimi omáčkami.

Kuchyňa je charakteristická pre pizzeriu. Obsahuje predovšetkým široký výber pravej talianskej pizze pečenej na kameni, cestoviny ale aj kompletné menu od predjedál, polievok, grilovaných mäsových špecialít, šalátov a domácich dezertov.

Jedine u nás si môžete zvoliť druh a omáčku cestovín vašej pasty ako aj pizzu podľa vášho výberu a vašej fantázii:
  • na výber pizze máte naše klasické kysnuté cesto podľa originálnej talianskej receptúry v dvoch veľkostiach: stredná pizza s priemerom 32 cm a veľká pizza s priemerom 40 cm .
  • ponúkame kvalitné jedlá a pizzu za ceny, ktoré si môže dovoliť každý
  • v našej reštaurácii ponúkame nielen chutné jedlá z vlastnej kuchyne ale i príjemné domácke prostredie pre rodiny s deťmi, hladných študentov i zamilovaných v každom veku
  • našu pizzu ako aj naše jedlá si môžete, vďaka donáškovej službe, v krátkom čase vychutnať aj v teple vášho domova
  • pochúťkou je pravá talianska káva Pellini  podávaná rôznymi spôsobmi
  • v oblasti nápojov ponúkame značkové slovenské vína, destiláty, likéry, širokú škálu nealkoholických nápojov ale aj dobre čapované pivo Pilsner Urquel
U nás môžete zorganizovať aj rodinné oslavy a rôzne firemné posedenia.

© 2013 Ristorante Pizzeria Palma | Všetky práva vyhradené.